بهترین مرکز خرید مسکو؛ گوم

خرید از مراکز خرید همیشه مطمئن تر و ساده تر است. به خصوص اگر آن مرکز خرید بسیار بزرگ، شیک و لوکس باشد. مرکز خرید گوم یکی از بزرگترین مراکز خرید مسکو است. برای آشنایی بیشتر با این مرکز خرید با آدراپانا همراه باشید.


مطالب مرتبط: در سوچی از کجا خرید کنیم؟


مرکز خرید “گوم” یا همان “فروشگاه زنجیره ای ایالتی” همانطور که گفتیم، یکی از بزرگترین مراکز خرید در شهر مسکو است. این مرکز خرید در میدان سرخ مسکو واقع شده است. ساختمان این مرکز خرید خود یک بنای تاریخی است چرا که بنای اولیه آن در سال 1920 میلادی احداث شده است.

بهترین مرکز خرید مسکو؛ گوم

پروژه ساخت بنای اولیه گوم در سال 1893 و با تلاش های بی وقفه و همکاری معمار معروف الکساندر پومرانتسو (Aleksander Pomerantsev) و مهندسی ولادیمیر شوخوف (Vladimir Shukov) به پایان رسید. استفاده از چهارچوب فولادی و سقف شیشه ای در طراحی این بنا همسو با مدرن ترین تکنولوژی آن زمان بود. در اواخر قرن نوزدهم مرکز خرید گوم با 1200 فروشگاه شگفت انگیز به بزرگترین مرکز خرید اروپا تبدیل شد.

در سال 1928 در راستای تصمیمات استالین مبنی بر استفاده از ساختمان گوم به عنوان مقر اصلی مقامات دولت، مرکز خرید بسته شد. اما در سال 1953 با افتتاح مجدد این مرکز خرید به یکی از افسانه ای ترین جاذبه های شوروی در میدان سرخ تبدیل گردید.

بهترین مرکز خرید مسکو؛ گوم

بهترین مرکز خرید مسکو؛ گوم

امروزه می توان از این مجتمع با قدمتی بالغ بر 100 سال به عنوان مرکز خریدی پیشرو در مسکو و یکی از ساختمان های نمادین این شهر نام برد. نقطه عطفی در بین مراکز خرید مسکو که مانند نگینی در بین انگشتر میدان سرخ می درخشد.

فضای داخلی گوم بسیار باشکوه و به صورت سه طبقه با یک سقف شیشه ای ستودنی طراحی شده، در وسط این مجتمع یک آبشار زیبا قرار دارد که می توان در آن عکس هایی جادویی را ثبت کرد و قرارهایی به یادماندنی را رقم زد.

بهترین مرکز خرید مسکو؛ گوم

این مرکز خرید کافه ها، رستوران ها و گالری های متعددی را در دل خود جای داده و در مسکو از آن به عنوان یک مرکز فرهنگی نیز یاد می شود. فروشگاه های لوکس این مجتمع جایگاه برندهای برتر جهانی و گران ترین لباس های دنیاست. به طور کلی این مجموعه با ارزش تاریخی و تجاری بسیار بالا نه تنها محبوب ترین مرکز خرید شهر بلکه یکی از بزرگترین جاذبه هی توریستی مسکو به شمار می رود.

مغازه های این مرکز خرید غالبا لوکس هستند و شما می توانید برندهایی مانند لویی ویتون، دیور، هوگوباس، بربری و غیره را در این پاساژ پیدا کنید. گوم همچنین یک مرکز فرهنگی به شمار می رود که نمایشگاه های متعدد عکاسی هم در آن برگزار می شود.

بهترین مرکز خرید مسکو؛ گوم

بهترین مرکز خرید مسکو؛ گوم

گوم کودکان

عمدتاً هر مجتمع تجاری دارای فروشگاه های مخصوص کودکان نیز می باشد. گرچه گوم تنها مرکز خرید بزرگ مسکو نیست اما قطعاً محبوب ترین آنهاست. در این مرکز خرید محبوب فروشگاه هایی یافت می شود که تمام علاقمندی های کودکان از کفش، لباس، کتاب، اسکوتر و اسباب بازی را ارائه می دهند. فروشگاه های افسانه ای که دیدن آنها برای بزرگسالان نیز خالی از لطف نیست و خاطرات شیرین کودکی را در ذهنشان زنده می کند.

بهترین مرکز خرید مسکو؛ گوم

سینما گوم 

سینما گوم با طراحی کلاسیک و ارائه پیشرفته ترین استانداردهای تکنولوژی در سه سالن مختلف آخرین فیلم های کلاسیک، فیلم های کلاسیک سینمای شوروی و خارجی را نمایش می دهد.

اطلاعات کلی:

ساعات کاری : 10 صبح تا 10 شب

آدرس : Red Square, 3, Moskva, Russia, 101000

شماره تماس : ۰۰۷۴۹۵۷۸۸۴۳۴۳


ن : عماد
ت : پنجشنبه 10 اسفند 1396
   
خشکشویی آنلاین طلاق توافقی نمایندگی تعمیرات سونی طراحی سایت شرکتی انجام پایان نامه
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]